Winietki na weselnych stołach - tak czy nie? 0

Winietka to niewielka karteczka umieszczana na stole, na której widnieje imię i nazwisko osoby zaproszonej. Służy ona do rozplanowania miejsc przy stole, zgodnie z ustaleniami pary młodej i osób pomagających przy organizacji przyjęcia, na przykład konsultantki ślubnej. Ciekawie zaprojektowane winietki będą nie tylko skutecznie wskazywać gościom ich miejsca, lecz także mogą dodatkowo pełnić funkcję ciekawej ozdoby stołu.

czytaj całość »
Plan stołów weselnych 0

Konkretnie uporządkowane miejsca przeznaczone dla gości czasami mogą okazać się zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Dla jednych etap ten jest zbędny, jednak to może spowodować chaos wśród zaproszonych osób, którzy nie będą wiedzieli jakie siedzenie mają wybrać, spośród wielu możliwych. Dlatego bardziej komfortową opcją będzie stworzenie planu stołów weselnych. Taki schemat powinien charakteryzować się prostotą, aby wchodzący goście szybko mogli znaleźć swoje nazwisko przy konkretnym stole, co skutecznie ułatwi poruszanie się po sali i zajmowanie miejsca.

czytaj całość »
Czy rozmiar zaproszeń ślubnych ma znaczenie? 0

Zaproszenia ślubne to przedsmak tego, co czekać będzie wszystkich gości na weselu. Dlatego muszą one znakomicie się prezentować, a przy tym pobudzić wyobraźnię zaproszonych. Najistotniejszą zasadą jest ta, która dotyczy tego, że zaproszenie powinno być w stylu, w którym odbędzie się całe wydarzenie. To pozwoli na zachowanie odpowiedniej harmonii. Z czego wynika, że należy się skupić zarówno na rodzaju i gramaturze papieru, jak i na jego formacie.

czytaj całość »
Dobranie idealnych zaproszeń 0

Para młodych organizując swoje wesele ma wiele spraw na głowie, które powoli musi zacząć realizować dużo wcześniej. Jednym z elementów są zaproszenia ślubne i winietki, które pełnią istotną funkcję w tym ważnym dniu. Powinny zostać wykonane szczególnie dokładnie, ponieważ mają zachęcić zaproszonych gości do przybycia na tą ważną uroczystość.

czytaj całość »
Eleganckie przyjęcie weselne 0

Nieważne, czy organizuje się małe, czy duże wesele - najważniejsze jest odpowiednie urządzenie go. Przy tym powinno się kierować konkretnym stylem, co pozwoli na uzyskanie spójności całego wnętrza oraz całej otoczki wesela. Do tego nie zalicza się wyłącznie sala, ale również zaproszenia, które mogą sygnalizować gościom jaki wystrój ich czeka.

czytaj całość »
Jak wypisywać ślubne zaproszenia? 0

Zaproszenia ślubne są wizytówką zbliżającego się wydarzenia. Bardzo istotne jest, by dorównać ich styl do ogólnego, panującego na konkretnym weselu. To przyczyni się do tego, że goście dostaną przedsmak tego, co w późniejszym czasie będą mogli zobaczyć na żywo. Jednakże istotą takich zaproszeń jest ich odpowiednie rozpisanie.

czytaj całość »
Dekoracje stołu weselnego – jak udekorować stół? 0

Dekoracje na stół weselny pary młodej to bardzo ważna kwestia przy planowaniu ślubu. Jest to wyjątkowy dzień, w którym wszystko powinno wypaść idealnie. Podstawą dobrej zabawy jest dobra organizacja. Z pewnością podczas wesela pojawi się wiele niespodzianek, dlatego im lepiej zajmiemy się wszystkim wcześniej, tym większa szansa, że będziemy mogli sobie lepiej z nimi poradzić. 

czytaj całość »
Najlepsze gadżety i akcesoria ślubne - jak wybrać? 0

Ślub to niewątpliwie bardzo ważny dzień, w którym para młoda chce, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Suknia ślubna i garnitur wybrane, goście mają już wyznaczone miejsca przy stołach. Są również rzeczy, które nie są niezbędne, ale pozwalają, aby ślub i wesele przebiegały lepiej, przyjemniej. Dzięki gadżetom na ślub to niepowtarzalne wydarzenie zapada parze młodej oraz zaproszonym gościom jeszcze lepiej w pamięć. To właśnie weselne ozdoby tworzą spójną całość tej uroczystości i nadają jej określony, jeszcze bardziej osobisty charakter.

czytaj całość »
Jak wypisać zaproszenie na ślub i wesele? 0

Organizacja wesela to nie tylko pięknie doświadczenie, ale także bardzo stresujący czas. Po wybraniu odpowiedniej sukni ślubnej, garnituru, znalezieniu dogodnej sali, cateringu, zarezerwowaniu DJ’a lub kapeli, a następnie po selekcji gości pojawią się kolejne duże zadanie – jak wypisać zaproszenie

czytaj całość »
Zawieszki na alkohol i prezenty – idealny drobiazg na Twój ślub 0
Zawieszki na alkohol i prezenty – idealny drobiazg na Twój ślub

Ciekawym sposobem urozmaicenia przyjęcia weselnego i podkreślenia dbałości o najdrobniejsze szczegóły są specjalne zawieszki na alkohol lub prezenty. Są to eleganckie bileciki drukowane na wysokiej jakości papierze kredowym. Ten drobiazg pozwoli spersonalizować alkohol podawany na imprezie oraz podkreśli unikalny charakter upominków, które zaplanujecie dla Gości.

Sprawdź nasze wzory zawieszek

czytaj całość »
Rebusy weselne 0
Rebusy weslne

Rebusy weselne już dostępne :)

Zasugeruj gościom weselnym jaki prezent ślubny jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Młoda para w podarku dostaje często kwiaty, które raz że są kłopotliwe w transporcie spod kościoła na salę weselną a później na miejsce nocy poślubnej to do tego po kilku dniach zapełnią śmietnik nowożeńców :)

czytaj całość »
Wkładki do zaproszeń ślubnych 0
Wkładki do zaproszeń ślubnych

Wkładka do zaproszenia – zadbaj o komfort Gości

Na zaproszeniu umieszcza się zwykle dane Państwa Młodych, termin, godzinę i miejsce uroczystości (zaślubin w kościele lub Urzędzie stanu cywilnego i zabawy weselnej), dane zapraszanych Gości. Często trafiają tutaj również wierszyki czy sentencje wybrane przez nowożeńców, którzy chcą, w ten sposób, podzielić się z zapraszanymi swoją radością. Wkładka do zaproszenia da Wam zaś możliwość dyskretnego przekazania Gościom bardziej szczegółowych informacji (np. skierowanych tylko do danej osoby czy praktycznych wskazówek na temat wesela).

czytaj całość »
Pudełko na ciasto weselne - czy się przydaje? Jak je zaprojektować? 0
Pudełka na ciasto

Na każdym weselu oprócz tradycyjnych posiłków nie może również zabraknąć słodyczy i ciast. Cukiernie oraz restauracje prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach na stworzenie słodkości, które będą zachwycać nie tylko smakiem, ale również wyglądem. Rozmaite ciasta, babeczki i słodycze to nieodłączna część każdego wesela, jednak zazwyczaj zdarza się, że para młoda zamawia ich zbyt wiele. Nic zatem dziwnego, że pod koniec wesela niezbędne mogą okazać opakowania na ciasta weselne, które wydawane będą gościom na zakończenie przyjęcia. To bardzo miły gest nie tylko dla najmłodszych, ale każdej osoby na uroczystości.

czytaj całość »
Zaproszenia ślubne własnego projektu 0
Zaproszenia ślubne własnego projektu

Przygotowania do ślubu – zaplanuj swój Wielki Dzień

Trudno wyobrazić sobie przyszłą pannę młodą, którą nie pochłaniają wszystkie przygotowania. Jednym z najważniejszych etapów jest wybór zaproszeń ślubnych, które następnie będą wręczane gościom. Na rynku dostępnych jest wiele gotowych wzorów, jednak najbardziej oryginalne zaproszenia ślubne to te stworzone z własnego projektu. Dzięki temu możliwe jest stworzenie takich, które całkowicie będą odpowiadać oczekiwaniom przyszłej młody pary. Gotowy projekt można następnie wydrukować na papierze o wybranej kolorystyce czy strukturze, które będą pasować do motywu przewodniego wesela. Niewątpliwie zaproszenia ślubne to jeden z najważniejszych aspektów ślubu, ponieważ to pierwszy element, z którym mają styczność goście. Właśnie dlatego wiele przyszłych par młodych tak dużą wagę przywiązuję do tego, żeby ich zaproszenia ślubne były piękne i estetyczne.

czytaj całość »
Zimowe zaproszenia ślubne 0
Zimowe zaproszenia ślubne

Wesele zimową porą

Planujecie ślub zimą? Zimowa aura wcale nie musi oznaczać, że Wasze wesele nie będzie równie udane i romantyczne, co latem. Ciepłe dni mają swój urok, dlatego wiele Par Młodych wybiera na datę uroczystości wiosenne i letnie miesiące. Mroźne zimowe popołudnie, majestatyczne płatki śniegu, lśniący bielą krajobraz, oszronione korony drzew parku okalającego salę weselną… Czy taki krajobraz nie kojarzy się Wam z magicznymi chwilami, które idealnie pasują do bieli sukni ślubnej? Zimowe pejzaże doskonale będą pasować również do Waszej sesji ślubnej – gdy wybierzecie odpowiednie otoczenie, Wasze zdjęcia mogą prezentować się niczym z bożonarodzeniowych pocztówek.

czytaj całość »
Winietki ślubne – inspiracje na rok 2019 0
Winietki ślubne – inspiracje na rok 2019

Przygotowania do przyjęcia weselnego trwają miesiącami i obejmują szereg czynności. Po pierwsze,  ważne jest przygotowanie listy gości – chcemy zgromadzić najbliższych, którzy wspólnie z nami będą świętować ważne wydarzenie. Nie bez znaczenia pozostaje menu i wystrój sali, ale także kwestia jak ułożenie stołów i rozmieszczenia gości. W tym pomocne mogą okazać się winietki ślubne. Znając relacje, jakie łączą poszczególnych członków rodziny czy przyjaciół, możemy zasugerować miejsca do siedzenia. Winietki na ślub będą pomocne, ponieważ każdy gość z łatwością znajdzie swoje miejsce i unikniemy zamieszania związanego z przesiadaniem się.

czytaj całość »
JAK WYBRAĆ IDEALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE? 0
JAK WYBRAĆ IDEALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE?

Wybór zaproszeń ślubnych to nierzadko twardy orzech do zgryzienia dla przyszłych nowożeńców. Różnorodność oraz bogactwo dostępnych wzorów nie ułatwia sprawy. Można nabyć zaproszenia na ślub zaprojektowane w dowolnym stylu, w szerokiej gamie kolorów oraz w rozmaitych kształtach. Paradoksalnie Para Młoda, stojąc przed tak wieloma możliwościami, nierzadko czuje się przytłoczona. Można jednak temu zapobiec, kierując się kilkoma prostymi zasadami.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl