Plan stołów weselnych 0

Konkretnie uporządkowane miejsca przeznaczone dla gości czasami mogą okazać się zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Dla jednych etap ten jest zbędny, jednak to może spowodować chaos wśród zaproszonych osób, którzy nie będą wiedzieli jakie siedzenie mają wybrać, spośród wielu możliwych. Dlatego bardziej komfortową opcją będzie stworzenie planu stołów weselnych. Taki schemat powinien charakteryzować się prostotą, aby wchodzący goście szybko mogli znaleźć swoje nazwisko przy konkretnym stole, co skutecznie ułatwi poruszanie się po sali i zajmowanie miejsca.

plan stołu weselnego

Dlaczego warto zastosować na swoim weselu plan stołów?

Zaproszenia na ślub rustykalne, idealne zaprojektowanie sali w danym stylu, doskonały podkład muzyczny, winietki na alkohol - to tylko kilka z podstawowych i najistotniejszych zadań, które wykonuje się, aby przygotować jeden z najważniejszych dni w życiu, jakim jest ślub. Ciekawym pomysłem będzie stworzenie również dokładnego planu stołów, który sprawi, że goście będą wiedzieli gdzie dokładnie jest ich miejsce, a para młoda będzie mogła dobrać dla nich doborowe towarzystwo, wśród którego każdy będzie czuł się swobodnie. Mapa usadzenia gości to jeden z najbardziej dekoracyjnych elementów wystroju sali weselnej. Wygląda on efektownie i sprawi, że zaniepokojenie związane ze znalezieniem swojego miejsca będzie znikome, ponieważ każdy gość wchodząc do sali będzie mógł sprawdzić, do którego stolika przypisane zostało jego nazwisko.

Jak stworzyć mapę usadzenia gości?

Zarówno winietki na butelki weselne, jak i mapa usadzenia gości powinny zostać wykonane w jednym stylu. To znaczy, że jeśli winietki będą posiadać kolor biały to dobrym rozwiązaniem byłoby wykonanie mapki w tym samym kolorze. Istnieje mnóstwo różnorodnych sposobów na to, jak stworzyć taką mapę. Otóż, może widnieć w formie jednej, prostej kartki, ale może również posiadać kilka kartek, a na każdej z nich określony stół i nazwiska gości. Biorąc pod uwagę fakt, że goście weselni mogą czuć konsternację podczas wchodzenia do sali weselnej, warto stworzyć mapę w sposób czytelny i zrozumiały. To nie spowoduje chaosu, a wchodzący do środka zaproszeni będą mogli szybko zapoznać się z treścią informacji na mapie. Dzięki prędkiemu zajęciu miejsca, nawet obsługa będzie mogła rozpocząć szybsze rozdawanie dań. Takie przyjemne i eleganckie rozwiązanie okaże się trafem w dziesiątkę na każdym weselu z dużą ilością gości.

Mapę usadzenia gości można wyeksponować w przeróżny sposób oraz dostosować ją do ogólnego stylu, jaki panuje na sali. To wpłynie na zdecydowanie większą spójność wnętrza, które będzie się znacznie lepiej prezentować. Ciekawe motywy lub sama czcionka nazwisk na takiej mapie również będzie wysokim urozmaiceniem, co z pewnością wpadnie w oko wszystkim gościom. Takim małym dodatkiem można nie tylko z łatwością usadowić zaproszone osoby, ale również sprawić, że będą pod wielkim wrażeniem kreatywności młodej pary. Może na takiej mapie dodasz zdjęcia z sesji ślubnej? Wszystko zależy od ciebie!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl