Zaproszenia ślubne Kolekcja - Fioletowe wrzosy


Fiolet to barwa bardzo często wybierana przez Młode Pary jako przewodni motyw ślubu i wesela. Kolekcja Fioletowe wrzosy jest propozycją dodatków ślubnych przeznaczonych na salę weselną i dla zaproszonych gości w wyjątkowo subtelnej odsłonie. Elegancka barwa kwiatów doskonale współgra z jasnofioletowym odcieniem tła, nadając kompozycji uroczysty, a jednocześnie spokojny charakter.

Zaproszenia ślubne i dodatki z kolekcji Fioletowe wrzosy

Wybór zaproszeń ślubnych potrafi sprawić nowożeńcom wiele trudności. Prezentowana kolekcja Fioletowe wrzosy jest odpowiedzią na chęć wybrania modnego motywu ślubnego, a także podkreślenia pomysłowości Pary Młodej. Wesele w kolorze fioletu to jednak nie tylko zaproszenia ślubne z wrzosem w roli głównej, ale też wkładki do zaproszeń ślubnych, na których Para Młoda może umieścić istotne informacje, na przykład wskazówki na temat dojazdu do kościoła czy noclegów dla gości. Nietuzinkowy motyw fioletowych wrzosów doskonale sprawdzi się także na winietkach ślubnych i tabliczkach na stoły weselne, których celem jest wyznaczenie miejsc dla gości. Istotnym dopełnieniem tak dobrej organizacji wesela są jeszcze plany stołów weselnych. Wykonane na eleganckim papierze plakatowym stanowią dodatkową dekorację sali, tworzącą spójną całość z resztą akcesoriów ślubnych z oferowanej kolekcji.

Kolekcja Fioletowe wrzosy – upominki dla gości

Ślub i wesele z dodatkami ślubnymi z kolekcji Fioletowe wrzosy będą wyjątkowymi wydarzeniami, które na długo pozostaną w pamięci Młodej Pary i weselników. Z tej samej serii polecamy także drobne upominki dla zaproszonych gości. Magnesy ślubne to niewielkie gadżety, które jednak z uwagi na swój personalizowany charakter mają dla weselników wielkie znaczenie. Nowożeńcy mogą wręczyć je gościom jako podziękowanie za przybycie na ślub i wesele, a tym samym zapewnić pamiątkę swojego wydarzenia. Kolejną propozycją pamiątek weselnych z kolekcji Fioletowe wrzosy są zawieszki na prezenty, których można użyć także na butelki z alkoholem, czyniąc tym samym spójną i elegancką aranżację stołu. W prezentowanej serii dodatków ślubnych oferujemy też menu weselne, pudełka na ciasto weselne i księgę gości, dzięki której Panna Młoda i Pan Młody uwiecznią swój ślub i wesele.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl