Zaproszenia ślubne Kolekcja - Błękitne fiołki


Jeśli marzy Wam się ślub i wesele skąpane w błękicie, prezentowana grafika dodatków ślubnych jest dokładnie dla Was. Kolekcja Błękitne fiołki odzwierciedli Wasze upodobania, a tym samym uczyni uroczystość wyjątkowo dopracowaną w szczegółach. Na moje-zaproszenia.pl znajdziecie szeroki wybór dodatków ślubnych, ozdobionych wiankiem uplecionym z błękitnych fiołków.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Błękitne fiołki

Fiołek to symbol szczerości, prawdy, piękna, miłości i stałości w uczuciach. Nie bez powodu stał się on motywem przewodnim dodatków ślubnych, które oferujemy Młodym Parom ceniącym powyższe wartości. Zaproszenia ślubne z kolekcji Błękitne fiołki odzwierciedlają pokrewne dusze Panny Młodej i Pana Młodego, a jednocześnie stanowią modny akcent ślubu i wesela organizowanego wiosną lub latem. Wianek upleciony z błękitnych fiołków jeszcze na długo przed uroczystością stanie się zapowiedzią niezapomnianych wydarzeń. Oprócz zaproszeń z tym przewodnim motywem oferujemy także specjalne wkładki do zaproszeń ślubnych, dzięki którym poinformujecie weselników o trasie do kościoła, noclegu lub poprawinach.

Kolekcja Błękitne fiołki na winietkach i innych dodatkach ślubnych

Jeśli chcecie, aby Wasza jedyna w swoim rodzaju uroczystość wyróżniała się spójną aranżacją, z kolekcji Błękitne fiołki wybierzcie także imienne winietki ślubne, tabliczki na stoły weselne i plany stołów, z pomocą których wyznaczycie miejsca dla swoich gości. Wyjątkowo wskazanym dopełnieniem na weselnych stołach są też weselne menu ułożone na każdym talerzu, które zaspokajają ciekawość weselników, a jednocześnie umożliwiają im wybranie dań według upodobania lub żywieniowych zwyczajów. Do reszty polecanych dodatków ślubnych z kolekcji Błękitne fiołki należą także księga gości upamiętniająca wydarzenie, a także drobne upominki dla weselników, którymi mogą być personalizowane magnesy ślubne i pamiątki uroczystości w postaci zawieszek na alkohol lub prezenty. Kolekcja błękitne fiołki symbolizuje wszystko, co jest związane z miłością w najpiękniejszym i trwałym wydaniu. Jeśli chcecie, aby Wasza jedyna w swoim rodzaju uroczystość miała elegancką i przyciągającą spojrzenia oprawę, wybierzcie motyw przewodni, który będą stanowiły błękitne fiołki uplecione w delikatny i subtelny wianek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl