Zaproszenia ślubne Kolekcja - Glamour


Jeśli poszukujecie stylu dla ślubu i wesela, który sprawi, że te wyjątkowe wydarzenia będą wyróżniały się klasą i nietuzinkowym gustem, polecamy elegancję glamour. Na moje-zaproszenia.pl zamówicie szykowne dodatki ślubne stanowiące wspaniałe dopełnienie wybranej stylizacji ślubnej. Kolekcja Glamour obejmuje zaproszenia, wkładki do zaproszeń, winietki, tabliczki na stoły weselne, magnesy ślubne i wiele innych dodatków, dzięki którym uroczystość weselna będzie spójną aranżacyjną całością, inspirowaną ponadczasową elegancją.

Zaproszenia ślubne dla gości w stylu Glamour

Kolekcję dodatków ślubnych w stylu Glamour dedykujemy parom, którym nie jest obojętna wysmakowana elegancja. Inspiracją prezentowanej serii akcesoriów potrzebnych każdej Młodej Parze nie bez powodu zostało złoto. Ujmująco wygląda ono na czarnym tle, tworząc grafikę, od której trudno oderwać spojrzenie. Aura tajemniczości, a jednocześnie przepychu i stanowczości to propozycja dla nowożeńców, którzy chcą mieć ślub wyróżniający się modnymi akcentami. Na moje-zaproszenia.pl zamówicie nie tylko zaproszenia ślubne, ale też wiele praktycznych dodatków ślubnych, dzięki którym zadbacie o najlepszą organizację uroczystości. Polecamy imienne winietki dla gości budujące klimat przyjęcia, a jednocześnie pomocne w znalezieniu swojego miejsca przy stole. Dodatkowe praktyczne akcesoria z kolekcji Glamour to tabliczki na stoły weselne i plany stołów, które można umieścić w widocznym miejscu sali, aby żaden z weselników nie miał problemu z dotarciem do przypisanego mu krzesła.

Kolekcja Glamour – upominki dla gości i aranżacja stołów

Stoły weselne powinny wyróżniać się nietuzinkowym wyglądem. Decydując się na efekt glamour, warto postawić na bogate i widoczne akcesoria. Kontrast czerni ze złotem, czyli przewodni motyw proponowanych dodatków ślubnych, uczyni stoły weselników eleganckimi i szykownymi. Kolekcja Glamour rozsieje niemalże magiczną aurę, tym bardziej, gdy w tym stylu na stołach pojawią się menu weselne i zawieszki na butelki z alkoholem. Jeśli chcecie, aby Wasze najważniejsze w życiu wydarzenia zostały zapamiętane jako wyróżniające się wyjątkowym pomysłem w zakresie aranżacji, styl glamour jest dokładnie dla Was. Prezentowana kolekcja dodatków obejmuje także magnesy ślubne, którymi Para Młoda może obdarować gości w ramach wdzięczności za przybycie i uczestniczenie w zaślubinach i zabawie. Dodatkowym drobnym upominkiem dla rodziny i znajomych, który nawet po kilku dniach przypomni o przyjęciu, są pudełka na ciasto weselne. W stylu glamour polecamy także księgę gości weselnych, dzięki której Para Młoda będzie miała możliwość powrotu do przepięknych chwil, bliskich osób, a jednocześnie emocji, jakie towarzyszyły w czasie zaślubin i przyjęcia. Jeśli chcecie „na żywo” zobaczyć dodatki w stylu Glamour, zamówcie zestaw próbek obejmujący: zaproszenie, wkładkę do zaproszenia, zawieszkę na alkohol, winietkę, magnes i kopertę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl