Zaproszenia ślubne Kolekcja - Polny bukiet


Ślub i wesele to wydarzenia wymagające przewodniego motywu dekoracyjnego. W tej roli świetnie sprawdza się roślinność. Kolekcja Polny bukiet odzwierciedla wspólne upodobania nowożeńców, a tym samym podkreśla pomysłowość Panny Młodej i Pana Młodego. Polne kwiaty w pastelowych kolorach to niezastąpiony akcent uroczystości, która ma wyróżniać się oryginalnym, a jednocześnie modnym pomysłem w zakresie dodatków ślubnych.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Polny bukiet

Do najważniejszych dodatków ślubnych należą zaproszenia dla gości. To one jeszcze na długo przed wydarzeniami zapowiadają motyw przewodni uroczystości. Kolekcja Polny bukiet zrodziła się z miłości do natury i spokoju. Niezwykle delikatny charakter zaproszeń ślubnych z głównym motywem polnych kwiatów doskonale wpisuje się w atmosferę ślubu i wesela organizowanego wiosną, latem lub wczesną jesienią. Dodatkowym praktycznym dodatkiem, który oferujemy w naszym sklepie, są specjalne wkładki do zaproszeń ślubnych wykonane w technice cyfrowego druku ozdobione bukietem polnych kwiatów w pastelowej kolorystyce. Dzięki nim Para Młoda może przekazać gościom dodatkowe informacje na temat uroczystości weselnej.

Inne dodatki ślubne z kolekcji Polny bukiet

Szeroka gama akcesoriów i dodatków ślubnych czyni uroczystość weselną dobrze zorganizowanym przyjęciem. W kolekcji Polny bukiet oferujemy imienne winietki, tabliczki na stoły weselne i plany stołów pozwalające uniknąć niepotrzebnego zamieszania wynikającego z poszukiwania miejsc przez weselników. A jeśli już mowa o zaproszonych gościach, polecamy także nietuzinkowe magnesy ślubne, pudełka na ciasto weselne i zawieszki na alkohol lub prezenty, dzięki którym Para Młoda może w wyjątkowy sposób podziękować rodzinie i znajomym za przybycie na uroczystość. Do innych akcesoriów i dodatków ślubnych z motywem przepięknych polnych kwiatów należy także menu weselne, które pomoże gościom zapoznać się ze spisem serwowanych potraw i wybrać posiłki według własnego upodobania. Kolekcja dodatków ślubnych Polny bukiet to wiele rozwiązań w ramach niezbędnych, praktycznych i dekoracyjnych elementów na sali weselnej. Osoby zainteresowane innymi przewodnimi motywami zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi seriami produktów dostępnych na moje-zaproszenia.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl