Zaproszenia ślubne - Niebieskie


Niebieskie zaproszenia ślubne

Ślub jest magicznym dniem w życiu Pary Młodej, długo wyczekiwanym i dopracowywanym w każdym szczególe przez nowożeńców. Zanim jednak do niego dojdzie, całą uroczystość poprzedzają intensywne przygotowania i planowanie. Jednym z punktów, na którym para zwraca szczególną uwagę jest przygotowanie wyjątkowych i niepowtarzalnych zaproszeń dla swoich gości. U nas znajdziecie wyjątkowe zaproszenia ślubne niebieskie: z motywem kwiatów, roślinności, motyli i ptaków.

Delikatne zaproszenia na ślub – niebieskie

Delikatna, niebieska kolorystyka jest bardzo uniwersalna dla ślubu i wesela. Kojarzy się ze świeżością, czystością i delikatnością. Niebieskie zaproszenia na ślub cudownie uzupełniają wystrój sali weselnej, udekorowanej kwiatami i pięknie oświetlonej. Kojarzący się ze spokojem, czystością i zaufaniem kolor niebieski to doskonały wybór na tę okazję.

Proponujemy przygotowanie spersonalizowanych zaproszeń, w których możecie sami wybrać treść zaproszenia, okładkę, a także zaprojektować pozostałe strony, umieszczając na nich cytaty, sentencje lub wierszyki. Umożliwiamy zmianę rodzaju i koloru czcionki, a także – w niektórych przypadkach – barwy tła. Bardzo chętnie podejmiemy się nowych wyzwań i postaramy się sprostać Państwa wymaganiom. Zachęcamy do wysyłania pytań drogą mailową.

Personalizowane zaproszenia ślubne

Personalizacja zaproszeń ślubnych obejmuje także umieszczenie imion i nazwisk gości, zgodnie z przesłaną przez Was listą. Warto dodać, że wszystkie nasze produkty sprzedawane na stronie sklepu internetowego są wytwarzane pod indywidualnie dostosowany projekt każdego klienta. Z racji tego standardowy czas realizacji zaproszeń lub innych dodatków weselnych wynosi do 2 tygodni od akceptacji projektu. Za dodatkową opłatą można zdecydować się na ekspresowy czas realizacji, który wynosi do 7 dni od akceptacji projektu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl