Zaproszenia ślubne - Niebieskie


Zaproszenia na ślub z motywem niebieskim

Ślub to bez wątpienia magiczny dzień, kiedy długo wyczekiwane słowa zostają wypowiedziane przez nowożeńców. Zanim usłyszymy piękne „tak”, całą uroczystość poprzedzają bardzo długie i intensywne przygotowywania. Zadbanie o profesjonalne i wyróżniające się zaproszenia na ślub mogą być bardzo miłym i niespodziewanym akcentem dla gości. W dobie internetu i telefonów komórkowych coraz mniej osób zadaje sobie trud, żeby znaleźć oryginalne kartki i wysłać je drogą pocztową lub wręczyć osobiście osobom zaproszonym na ślub. Tym bardziej może się to okazać pięknym gestem. 

Delikatne zaproszenia ślubne niebieskie 

Niebieska tonacja to uniwersalna paleta kolorystyczna. Ma wielu zwolenników dzięki skojarzeniom ze świeżością, czystością i delikatnością. Zaproszenia ślubne niebieskie będą cudownie uzupełniały spójny wystrój sali weselnej, którą można także pomysłowo zaaranżować zgodnie ze zmysłem estetycznym i gustami Państwa Młodych. Niebieski oznacza pokój, spokój, czystość i zaufanie, co może stanowić godną podziwu wiadomość dodatkowo zawartą w symbolice europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą spersonalizowanych zaproszeń dla gości. Nasza praca wyróżnia się wysoką jakością wykonania na tle innych podobnych firm. Możemy pochwalić się już wieloma zadowolonymi klientami. Priorytetem dla nas jest Państwa satysfakcja, dlatego bardzo chętnie podejmiemy się nowych wyzwań i postaramy się sprostać Państwa wysokim wymaganiom. Zachęcamy do wysyłania zapytań drogą mailową. Odpowiemy również na wszystkie pytania. 

Niepowtarzalne zaproszenia ślubne 

Warto dodać, że wszystkie nasze produkty sprzedawane na stronie sklepu internetowego są specjalnie wytwarzane pod indywidualnie dostosowany projekt każdego klienta. Z racji tego standardowy czas realizacji zaproszeń lub innych dodatków weselnych wynosi do 2 tygodni od akceptacji projektu. Ekspresowy czas realizacji wynosi do 7 dni od akceptacji projektu (+50% ceny). Każdemu chcemy poświęcić odpowiednią ilość uwagi, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt. Prowadzimy działalność wysyłkową wyłącznie na terenie Polski. Realizowane przez nas zaproszenia ślubne można łatwo znaleźć na naszej stronie internetowej. Piękne grafiki i subtelne kolory są niewątpliwie ich największym atutem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i składania zamówień. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl