Zaproszenia ślubne Kolekcja - Za rączkę


Jeśli szukacie awangardowych dodatków ślubnych o nietuzinkowym charakterze, a jednocześnie odzwierciedlających Wasze oryginalne pomysły, zachęcamy do zapoznania się z wieloma seriami akcesoriów na moje-zaproszenia.pl. Grafiką wspaniale wpisującą się w Wasze oczekiwania jest rysunkowa Para Młoda. Kolekcja Za rączkę daleka jest od sztampowego wyglądu, a jednocześnie bardzo przyjemna w odbiorze.

Zaproszenia ślubne i inne dodatki – kolekcja Za rączkę

Dodatki ślubne z rysunkową Parą Młodą trzymającą się za ręce polecamy poszukiwaczom wspaniałej oprawy ślubu i wesela. Ich awangardowy styl doskonale wpisuje się w potrzeby nowożeńców, którzy pragną uroczystości innej od wszystkich. Jeśli cenicie lekko zabawne akcenty, kolekcja dodatków ślubnych Za rączkę jest dokładnie dla Was. Z tej serii polecamy nie tylko zaproszenia ślubne, ale też specjalne wkładki do zaproszeń, dzięki którym zakomunikujecie zaproszonym gościom o dodatkowych kwestiach technicznych uroczystości weselnej na przykład dojeździe do kościoła, noclegu czy poprawinach. W tej samej rysunkowej i słodkiej kolekcji Za rączkę polecamy także imienne winietki, tabliczki na stoły weselne i plany stołów pomocne w bezproblemowym znalezieniu przez weselników przypisanych miejsc przy stole. Niezastąpionym rozwiązaniem, dopełniającym weselną aranżację, są także menu weselne i zawieszki na alkohol lub prezenty. Takie uzupełnienie dekoracji stołów już od pierwszych chwil przyjęcia wprawi każdego weselnika w dobry humor.

Zmiana wyglądu zaproszeń

Chcesz aby dziewczyna była blondynką a chłopak był wyższy lub w okularach? Tło zaproszenia ma być fioletowe a nie niebieskie? Nie ma problemu, jesteśmy otwarci na modyfikacje zaproszeń jak i innych dodatków weselnych.

Kolekcja Za rączkę – dodatki ślubne i upominki dla gości

Oprócz tak zaskakujących zaproszeń ślubnych w rysunkowej wersji na moje-zaproszenia.pl oferujemy jeszcze wiele innych praktycznych dodatków ślubnych. Każda uroczystość weselna wiąże się z podziękowaniami dla gości. Kolekcja Za rączkę obejmuje nietuzinkowe, personalizowane magnesy będące upominkami wyrażającymi wdzięczność za przybycie i uczestniczenie w zaślubinach i weselnej zabawie. Rysunkowa Para Młoda trzymająca się za ręce widnieje także na pudełkach na ciasto weselne. Wszystkie dodatki ślubne oferowane w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, mają wyjątkowy design i wyróżniają się niepowtarzalną estetyką. Są idealnym rozwiązaniem na Wasz ślub i wesele.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl