Zaproszenia ślubne Kolekcja - Zimowe kwiaty


Kwiaty to ponadczasowy motyw wykorzystywany podczas ceremonii ślubnych. Pieczołowicie dobrane wiązanki dla Panny Młodej i druhny, dekoracje kościoła i sali weselnej z ulubionego gatunku ciętych kwiatów, misternie zaplecione wianki czy piękne kompozycje ułożone w dekoracyjnych flakonach często są jednym z ważniejszych elementów przesądzających o klimacie uroczystości. Grafika z wybranymi gatunkami kwiatów stanowi także doskonałą ozdobę papeterii ślubnej i innych dodatków dopasowanych stylistycznie do zaproszeń.

Kolekcję „Zimowe Kwiaty” przygotowaliśmy z myślą o Parach Młodych, które planują wesele w zimie, ale nie chcą rezygnować z motywów florystycznych.

Papeteria ślubna z kolekcji „Zimowe Kwiaty” – powiew natury w mroźne dni

Motywem przewodnim papeterii ślubnej z kolekcji „Zimowe Kwiaty” jest grafika stworzona z delikatnych z delikatnych kwiatowych płatków, przyozdobionych gałązkami sosny i świerku, listkami oraz innymi zimowymi dodatkami. Pudrowy róż i biel kwiatów to wyjątkowo delikatne i subtelne połączenie. Żółte płatki dodają całej kompozycji bardziej świeżego, radosnego charakteru. Całość prezentuje się romantycznie i dobrze uzupełni zimowe wesela utrzymane w różnej stylistyce.

Kwiaty i motywy florystyczne to wdzięczny temat, który doskonale ozdobi ślubne dodatki. Wzory roślinne i kompozycje inspirowane naturą nigdy nie wychodzą z mocy. Takie zaproszenia ślubne, winietki, magnesy i inne dodatki idealnie uzupełnią oprawę wesela utrzymanego w stylu folkowym czy boho. Kompozycja jest jednak bardzo elegancka i bezpretensjonalna, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać ją również na imprezach w bardziej nowoczesnym klimacie.

Możesz wybrać zaproszenia wydrukowane na białym lub granatowym tle. Te pierwsze są bardziej subtelne i kojarzą się z bezkresnymi połaciami pokrytymi puszystym śniegiem. Drugie są bardziej wytworne i przywodzą na myśl mroźną, zimową noc. Zimowe kwiaty z powodzeniem zastąpią klasyczne kompozycje kwiatowe, które najlepiej prezentują się podczas wesel planowanych wiosną lub latem.

Najwyższa jakość wykonania

Unikalna stylistyka akcesoriów z kolekcji „Zimowe Kwiaty” pozwoli Ci stworzyć wyjątkową oprawę przyjęcia weselnego. Zadbaliśmy jednak nie tylko o piękny motyw przewodni, ale także najwyższą jakość wykonania. To sprawia, że zaproszenia, wkładki do zaproszeń, winietki, zawieszki na alkohol i prezenty, plany stołów, weselne menu oraz tabliczki na stoły prezentują się elegancko, są wytrzymałe i trwałe. Drukujemy je na grubym papierze kredowym o matowym wykończeniu. Sztywny papier nie zagina się, sprawia, że zaproszenia oraz dodatki są wytworne i podkreślają doniosły charakter chwili.

Z ogromną pieczołowitością wykonaliśmy również Księgę Gości, która jest jedną z najważniejszych pamiątek ślubnych. 50 kart z kredowego papieru oprawiamy w białą, twardą oprawę. Jest to okładka skóropodobna. Na białą okładkę naklejamy grafikę z motywem zimowych kwiatów. Z podobną pieczołowitością wykonujemy tabliczki, które pozwolą Ci ponumerować stoliki (praktyczne rozwiązanie, które pozwala rozsadzić weselnych biesiadników) i oznaczyć ważne miejsca na sali (stolik Państwa Młodych, candy bar, wiejski stół itp.). Pudełka na ciasto weselne z tej samej kolekcji to opakowania ze sztywnej tektury, które pozwolą Ci obdarować weselników pysznymi słodkościami i zrobić im miłą niespodziankę w podzięce za wspólne świętowanie tej ważnej w Twoim życiu chwili.

Zrealizujemy Twoje marzenia

Zadbaliśmy, aby ślubne papeterie, winietki i inne dekoracje idealnie wpisywały się w styl wybrany przez Państwa Młodych, dlatego dajemy możliwość personalizacji poszczególnych elementów. W ten sposób spełnimy Twoje marzenia o niepowtarzalnym przyjęciu weselnym, które na długo zapadnie w pamięć rodziny i znajomych.

Poszczególne dodatki z kolekcji „Zimowe Kwiaty” możesz modyfikować według własnych pomysłów. Dajemy możliwość wyboru wielu różnych treści zaproszeń czy sentencji, dodawania swoich własnych wierszyków, cytatów lub informacji. Możesz także dobierać ozdobne czcionki, zamówić niestandardowy rozkład tekstów czy wybierać spośród różnych formatów. Zestaw próbek pozwoli Ci ocenić, jak Twój projekt wygląda w rzeczywistości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl