Zaproszenia ślubne Kolekcja - Kwitnące magnolie


Kwiat magnolii to symbol czystości i szczerości, dzięki czemu idealnie pasuje jako motyw przewodni ślubu i wesela. Magnolie doskonale sprawdzą się jako elementy dekoracyjne wiosennych uroczystości weselnych. Widniejąc na zaproszeniach ślubnych, jeszcze na długo przed wydarzeniami zakomunikują o charakterze uroczystości. Kolekcja Kwitnące magnolie to propozycja nietuzinkowej grafiki dla wielu dodatków ślubnych jak na przykład zaproszeń, specjalnych wkładek do zaproszeń, imiennych winietek czy drobnych upominków dla gości weselnych.

Zaproszenia ślubne z kolekcji Kwitnące magnolie

Skromna i subtelna magnolia w ciepłych odcieniach różu widniejąca na zaproszeniach ślubnych to zapowiedź wyjątkowego ślubu i wesela, których przewodnim motywem jest przepiękna roślinność. Oprócz zaproszeń z kolekcji Kwitnące magnolie polecamy także wkładki do zaproszeń ślubnych informujące weselników o dodatkowych ważnych sprawach, na przykład dojeździe do kościoła czy poprawinach. Równie praktycznym rozwiązaniem z tej samej serii, które zapewnia dobrą organizację wesela, są imienne winietki, tabliczki na stoły i plany stołów weselnych. Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na prezentowaną grafikę. Ze względu na to, że kwiaty stanowią nieodłączną część ślubu i wesela, wspaniałym pomysłem jest wybranie motywu delikatnej, a jednocześnie zauważalnej magnolii.

Inne dodatki ślubne – kolekcja Kwitnące magnolie

Ślub i wesele to wydarzenia, które na zawsze zostaną zapamiętane przez Parę Młodą i weselników. Dla nowożeńców polecamy pamiątkową, wiosenną księgę gości, która nawet po latach przypomni o zaproszonych i towarzyszących tego dnia osobach. Dla gości proponujemy natomiast drobne upominki, którymi są personalizowane magnesy weselne, niezwykle eleganckie i funkcjonalne. Dzięki nim Para Młoda podziękuje rodzinie i znajomym za uczestniczenie w uroczystości zaślubin i zabawie weselnej. Dodatkami ślubnymi, które zostały ozdobione przepiękną kwitnącą magnolią, są także menu weselne i zawieszki na alkohol. Pośród żywych kwiatów będących dekoracją weselnych stołów oferowane dodatki ozdobione różową magnolią będą elementem spójnej całości aranżacyjnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl