Zaproszenia ślubne Kolekcja - ♥ Własny projekt


Papeteria weselna Twojego projektu

Zaproszenia według twojego wzoru | Moje zaproszenia

Chcesz zaskoczyć wszystkich gości weselnych oryginalnym zaproszeniem, którego nie ma nikt inny? Masz głowę pełną pomysłów, kochasz kreatywne rozwiązania i niepowtarzalne ozdoby? Specjalnie dla Ciebie w sklepie internetowym „Moje Zaproszenia” przygotowaliśmy możliwość wydrukowania własnego projektu. Powierz wykonanie Twoich projektów drukarni, która specjalizuje się w wydrukach weselnych. Cena zaproszeń i innych dodatków z twoim projektem jest taka jak produktów z innych naszych kolekcji. Nie pobieramy dodatkowych opłat za sprawdzenie poprawności przygotowanych plików. Zamów unikalne dodatki ślubne według swojego własnego pomysłu i ciesz się niepowtarzalnymi dekoracjami.

Dodatki ślubne według własnego projektu – bądź oryginalny

Zawieszki na wódkę weselną według własnego wzoru | Moje zaproszenia

Delikatne motywy kwiatowe, wianki w pastelowych odcieniach i kompozycje z serduszek wydają Ci się nieco utartym schematem, który króluje na wszystkich weselach? Chcesz, aby akcesoria ślubne na Waszej uroczystości były niepowtarzalne?  Teraz możesz zamówić wszystkie dodatki dostępne w sklepie, które wykonamy według Twojego własnego projektu. Dobierz swoje ulubione kolory i czcionki, zaskocz ciekawymi sentencjami, wierszykami oraz grafiką. Pomożemy Ci zrealizować marzenie o unikatowych zaproszeniach, winietkach i innych ślubnych drobiazgach, które idealnie wpiszą się w klimat imprezy.

Zabawna grafika, cytaty z ukochanych piosenek lub komedii romantycznych, wiersze o miłości z Twojego ulubionego tomiku poezji, a może fotki Pana Młodego i Panny Młodej na okładce ślubnego zaproszenia? Jesteś artystyczną duszą, która kocha rysować? Kto powiedział, że na okładce ślubnej księgi gości nie może znaleźć się Twój własny szkic? Wszystko zależy od Twoich pomysłów i kreatywności. Możesz zdecydować się na styl romantyczny, elegancki, wytworny, boho, retro, industrialny, rustykalny. Możesz również postawić na nieco bardziej luźniejsze klimaty i wywołać uśmiech na twarzach weselników zabawną grafiką naniesioną na tabliczki, menu czy zawieszki.

Już nie musisz obawiać się, że Twoje pieczołowicie dobrane zaproszenia ślubne okażą się dokładnie tą samą kolekcją, którą wybrała kuzynka czy najbliższa przyjaciółka! Możesz wykazać się pomysłowością, wykorzystać swój artystyczny talent i zamiłowanie do pięknych dekoracji, aby samodzielnie zaprojektować kolekcję dodatków weselnych.

Oryginalne zaproszenia i inne akcesoria pozwolą Ci spełnić marzenia o ślubie idealnym. Drobiazgi mają ogromne znaczenie, wpływają na klimat całej uroczystości, są w stanie zaskoczyć gości. Doskonale o tym wiemy, dlatego pomożemy Ci stworzyć oprawę weselną w wyjątkowym stylu – dopracowaną w najdrobniejszym calu!

Co znajdziesz w naszej kolekcji?

Możesz samodzielnie zaprojektować całą kolekcję dodatków ślubnych. Według Twojego własnego projektu możemy przygotować:

Najlepiej, gdy poszczególne elementy będą wykonane według podobnego pomysłu, ponieważ wtedy Twoje dodatki ślubne będą prezentować się harmonijnie i doskonale wpiszą się w charakter uroczystości. 

Jak stworzyć swój własny projekt zaproszeń na ślub?

Projekt zaproszeń według własnego wzoru - szablon | Moje zaproszenia

Przy poszczególnych produktach znajdziesz dostępne formaty i gotowe szablony, które pomogą Ci przygotować projekt. Na szablonach znalazły się linie pomocnicze i przykładowe grafiki, co ułatwi Ci stworzenie całości. Zamieściliśmy również wytyczne dotyczące przestrzeni roboczej, fontów oraz formatów zapisywania plików. To ułatwi wykonanie projektu przystosowanego do wydruku nawet osobom, które na co dzień nie zajmują się grafiką. Wystarczy, że dokładnie przeczytasz zamieszczone wskazówki i przeniesiesz swój pomysł na ekran komputera.

Nasz dział graficzny zapozna się z przesłanym projektem i sprawdzi, czy jest on zgodny ze specyfikacją techniczną. Gdy wszystko będzie się zgadzać, przygotujemy wizualizację projektu i prześlemy go na adres e-mail do oceny. W ten sposób ocenisz przed drukiem, czy zaproszenia, winietki, magnesy i inne dodatki rzeczywiście będą wyglądać tak, jak sobie zaplanowałeś.

Masz już gotowy projekt, ale chcesz, aby nasz specjalista nieco go zmienił lub dopracował? Prześlij nam plik i załącz uwagi, a my naniesiemy stosowne poprawki, aby kolekcja idealnie wpisała się w Twoje oczekiwania.

Posiadasz projekt ale boisz się że zaproszenia nie będą wyglądały dobrze po wydruku? Zamów zestaw próbek własnego projektu :) Wydrukujemy w nim jeden wybrany produkt np. zaproszenie a inne produkty prześlemy z wybranej przez Ciebie kolekcji. Dzięki temu będziesz miała / miał możliwość sprawdzenia na żywo grubości papieru, jakości nadruku czy grubości magnesów.

Zaskocz swoich gości niepowtarzalnym projektem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl