Zaproszenia ślubne Kolekcja - Leśne skarby


Kolekcja Leśne skarby to propozycja dodatków ślubnych w niebanalnej odsłonie. Jeśli chcecie, aby przewodni motyw Waszego ślubu i wesela stanowiła przyroda, a dokładnie leśne skarby w postaci niebieskich chabrów, zielonych liści paproci i fioletowych jagód, prezentowana grafika jest dokładnie dla Was.

Zaproszenia ślubne z leśnymi skarbami

Oferowana kolekcja dodatków ślubnych nie bez powodu została zatytułowana Leśne skarby. Na wysokiej jakości kredowym papierze spoczęły długowieczne liście paproci symbolizujące Waszą nieprzemijającą miłość. W zieleń listowia przepięknie zostały wkomponowane niebieskie chabry, których kolor oznacza wierność drugiej osobie. W tej pięknej i oryginalnej kompozycji nie mogło zabraknąć dojrzałych jagód w soczysto-fioletowej barwie będących obietnicą pomyślności i szczęścia. Zaproszenia ślubne z leśnymi skarbami nie tylko spełnią funkcje informacyjne, ale też podkreślą upodobania Pary Młodej i będą wspaniałą pamiątką dla wszystkich zaproszonych w ten sposób gości.

Dodatki ślubne – kolekcja Leśne skarby

W kolekcji Leśne skarby oferujemy także wkładki do zaproszeń ślubnych, winietki ślubne i zawieszki na alkohol lub prezenty. Dzięki wkładkom do zaproszeń przekażecie gościom wiele dodatkowych informacji dotyczących weselnej uroczystości, jak na przykład informacje o noclegu dla przyjezdnych gości czy zaproszenie na poprawiny. Dzięki winietkom ślubnym unikniecie niepotrzebnego zamieszania związanego z usadzeniem gości przy stołach. Doskonałym dopełnieniem uroczystości, a jednocześnie formą Waszej wdzięczności za przybycie gości na ślub i wesele są drobne upominki dla weselników. Ich szczególny charakter możecie podkreślić, zdobiąc je zawieszkami na prezenty z tej samej kolekcji Leśne skarby. Zawieszek możecie użyć także na butelki z alkoholem, dzięki czemu będą wspaniale współgrały z aranżacją stołu. Oferowane dodatki ślubne z motywem leśnych skarbów stworzą nietuzinkową oprawę Waszego wesela, zostaną zapamiętane, a jednocześnie sprawią wiele radości Wam i weselnikom. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kolekcjami akcesoriów ślubnych w naszym sklepie moje-zaproszenia.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl