Winietki na weselnych stołach - tak czy nie? 0

Winietka to niewielka karteczka umieszczana na stole, na której widnieje imię i nazwisko osoby zaproszonej. Służy ona do rozplanowania miejsc przy stole, zgodnie z ustaleniami pary młodej i osób pomagających przy organizacji przyjęcia, na przykład konsultantki ślubnej. Ciekawie zaprojektowane winietki będą nie tylko skutecznie wskazywać gościom ich miejsca, lecz także mogą dodatkowo pełnić funkcję ciekawej ozdoby stołu.

winietki na wesele

Dlaczego warto skorzystać z uroku winietek?

Pierwsze wejście na salę weselną może powodować niepokój wśród gości, którzy szybko próbują zająć dogodne dla siebie miejsce wśród odpowiednich osób. Nerwowe poszukiwanie miejsc może przyczynić się do powstania chaosu na sali weselnej i pominięcia ważnych wydarzeń z początku uroczystości, w których bierze udział para młoda. W najgorszym wypadku może dojść do sytuacji, w której wolne będą jedynie pojedyncze miejsca przy stołach, przez co małżeństwo lub członkowie rodziny nie może wspólnie usiąść. Idealnym sposobem na uniknięcie takiego zamieszania wśród gości jest wcześniejsze przypisanie każdemu miejsca i skorzystanie z winietek, które nakierują zaproszone osoby do zarezerwowanych dla nich krzeseł. Gotowe winietki na stół pełnią wielką funkcję podczas organizacji wesela, gwarantując spokój gości, którzy nie będą musieli martwić się wybraniem dla siebie odpowiedniego miejsca i skupią się na bieżących wydarzeniach. Dzięki tak prostej zmianie początek tej ważnej uroczystości będzie bardziej komfortowy zarówno dla osób zaproszonych, jak i dla pary młodej.

Winietki najlepszym rozwiązaniem na weselnym stole

Odpowiednie usadzenie gości przy jednym stole to istotna część planowania wesela. Jednak równie ważny jest sam projekt winietek, który powinien być dopasowany do stylistyki i motywu całego wydarzenia. Na przykład, jeśli we wnętrzu sali weselnej góruje styl rustykalny, zatem również winietki powinny posiadać charakterystyczne motywy dla tego stylu. Najczęściej zaproszenia i winietki są wykonywane u jednego producenta w tym samym czasie, dzięki czemu bez problemu można zachować ich spójną stylistykę. Wiele osób zabiera winietki jako pamiątkę ślubną, dlatego można ją położyć obok drobnego upominku dla gości, który stworzyła para młoda jako podziękowanie za wzięcie udziału w tym wydarzeniu. Piękne, trwałe oraz tanie - winietki to rewelacyjny pomysł na każde weselne przyjęcie, który zagwarantuje spokój wśród zaproszonych osób oraz będzie pełnić funkcję doskonałej ozdoby stołów weselnych.

Winietki ślubne można wykonać samemu na własną rękę lub skorzystać z pomocy odpowiednich firm. Należy pamiętać, że winietki są personalizowane, dlatego też korzystając z pomocy osób trzecich, poza wybraniem motywu oraz szablonu elementów, należy dostarczyć także listę nazwisk, które mają zostać wydrukowane na winietkach. Przygotowanie winietek z taką pomocą może skutecznie zaoszczędzić czas poświęcony na przygotowania do ślubu i wesela.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl