Winietki ślubne – inspiracje na rok 2019 0
Winietki ślubne – inspiracje na rok 2019

Winietki ślubne – inspiracje na rok 2019

Przygotowania do przyjęcia weselnego trwają miesiącami i obejmują szereg czynności. Po pierwsze,  ważne jest przygotowanie listy gości – chcemy zgromadzić najbliższych, którzy wspólnie z nami będą świętować ważne wydarzenie. Nie bez znaczenia pozostaje menu i wystrój sali, ale także kwestia jak ułożenie stołów i rozmieszczenia gości. W tym pomocne mogą okazać się winietki ślubne. Znając relacje, jakie łączą poszczególnych członków rodziny czy przyjaciół, możemy zasugerować miejsca do siedzenia. Winietki na ślub będą pomocne, ponieważ każdy gość z łatwością znajdzie swoje miejsce i unikniemy zamieszania związanego z przesiadaniem się.

Jednolita stylistyka

Dobrze, jeśli winietki dla gości będą w tej samej stylistyce co zaproszenia, które stanowią przedsmak wydarzenia. Znajdujący się na nich wzór może odpowiadać temperamentowi pary młodej. Jeśli należą do osób spokojnych, doskonałym pomysłem będą delikatne winietki weselne z motywem kwiatowym. Pastelowe kolory świetnie współgrają z charakterem uroczystości, mogą również nawiązywać do makijażu panny młodej czy bukietu ślubnego. Odważni, lubiący wyzwania chętniej sięgną po winietki na wesele z wyrazistymi wzorami. Słoneczniki, maki na niebieskim tle czy kwiaty z mocno podkreślonymi konturami. Inspiracji na winietki na stół jest wiele, a każdy z projektów wydaje się interesujący.

Wzory winietek ślubnych | Moje zaproszenia

Szablony i gotowe wzory winietek ślubnych

Jak wybrać oryginalne winietki? Szablon powinien być przede wszystkim czytelny, aby każdy z gości mógł z łatwością odczytać swoje nazwisko i zająć odpowiednie miejsce przy stole. To jednak nie wszystko, ponieważ odpowiednio dobrany wzór winietki potrafi przyozdobić weselny stół, a przy tym nawiązać do temperamentu pary młodej lub jej upodobań. Miłośnicy kwiatów chętnie wybiorą roślinne motywy, a ceniący klasykę zdecydują się na proste wzory – białe lub granatowe, w zależności od wystroju sali. Ważną kwestię stanowi też czcionka. Dekoracyjne napisy ozdobią winietki na stół weselny. Wiele gości zabiera je ze sobą na pamiątkę, dlatego oryginalny szablon na winietki z pewnością przypadnie każdemu do gustu.

Winietki na wesele – praktyczne rozwiązanie

Magnes jako winietka weselna | Moje zaproszenia

Inspiracji na winietki ślubne jest wiele. Zwykło się wybierać te z motywami roślinnymi – delikatne kwiaty nawiązują do charakteru uroczystości, ale można również dać się ponieść wodzy fantazji i wybrać niespotykane projekty oparte na geometrycznych wzorach czy serduszkach. Różnorodność kolorystyczna jest dodatkowym atutem – nie trzeba ograniczać się do jednego. Świetnie prezentują się winietki dla gości, które będą się od siebie różnić. Przeplatanie wzorów czy podział na dzieci i dorosłych to doskonała możliwość uatrakcyjnienia stołu, ale także praktyczne rozwiązanie. Po kolorach winietek weselnych będziemy wiedzieć, kto może spożywać alkohol.

Najciekawsze inspiracje dla winietek

Najnowsze inspiracje na winietki na stół są bardzo zróżnicowane. Klasyczne kartonowe w różnorodne wzory z dekoracyjną czcionką czy magnesy z imionami i nazwiskami gości weselnych . Najnowsze trendy pozwalają zaszaleć parze młodej – winietki DIY, niespotykane motywy czy wzory oparte na fotografiach. Możliwości są nieskończone, a jedyne, co nasz ogranicza, to wyobraźnia.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl