Zaproszenia ślubne własnego projektu 0
Zaproszenia ślubne własnego projektu

Własne zaproszenia ślubne – zaproś gości na swój wyjątkowy dzień

Ślub oraz wesele to ważne wydarzenie w życiu każdego. Wielomiesięczne przygotowania rozpoczynają się dużo wcześniej, żeby w tym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Data ceremonii, wybór miejsca oraz ustalenie listy gości to pierwsze i jedne z najważniejszych zadań, które stoją przed przyszłą młodą parą. Potem zostają już same przyjemności, czyli właściwa organizacja całego ślubu oraz wesela. Wiąże się to z ustaleniem motywu przewodniego, a także dobrania kolorów, w których całość uroczystość zostanie utrzymana.

Trudno wyobrazić sobie przyszłą pannę młodą, którą nie pochłaniają wszystkie przygotowania. Jednym z najważniejszych etapów jest wybór zaproszeń ślubnych, które następnie będą wręczane gościom. Na rynku dostępnych jest wiele gotowych wzorów, jednak najbardziej oryginalne zaproszenia ślubne to te stworzone z własnego projektu. Dzięki temu możliwe jest stworzenie takich, które całkowicie będą odpowiadać oczekiwaniom przyszłej młody pary. Gotowy projekt można następnie wydrukować na papierze o wybranej kolorystyce czy strukturze, które będą pasować do motywu przewodniego wesela. Niewątpliwie zaproszenia ślubne to jeden z najważniejszych aspektów ślubu, ponieważ to pierwszy element, z którym mają styczność goście. Właśnie dlatego wiele przyszłych par młodych tak dużą wagę przywiązuję do tego, żeby ich zaproszenia ślubne były piękne i estetyczne.

Winietki weselne swojego projektu

Oryginalne winietki ślubne – łatwe rozsadzenie gości

Gdy zaproszenia zostaną już rozdane, warto przemyśleć inne kwestie związane ze ślubnymi dodatkami, które należy drukować na specjalnej papeterii. Są to popularne ostatnimi czasy winietki ślubne, które można spotkać niemal na każdym weselu. Papierowe kartoniki służą do oznaczenia miejsc przy stole dla przybyłych gości weselnych. To znaczne ułatwienie dla wszystkich osób, ponieważ to para młoda ustala, w którym miejscu powinny usiąść konkretne osoby.

Oryginalne winietki ślubne oprócz funkcji praktycznej, mają również walory estetyczne. Eleganckie oraz pasujące motywem i kolorystyką do motywu przewodniego, mogą być świetną dekoracją stołu. Winietki, podobnie jak zaproszenia ślubne stanowią bowiem jeden z elementów, który składa się na spójną całość przygotowań ślubnych. Właśnie dlatego przyszłe pary młode dokładają wszelkich starań, żeby zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół.


Zawieszki na wódkę - twój projekt

Zawieszki na alkohol i inne dekoracje ślubne

Winietki ślubne i zaproszenia to jeszcze nie wszystko na, co decydują się pary w trakcie przygotowań. Innymi dodatkowymi elementami, które są specjalnie drukowane mogą być karty menu czy zawieszki na wódkę weselną. Te ostatnie bardzo często mają wypisany zabawny tekst, zachęcający gości do wspólnych toastów i zabawy. Zaproszenia ślubne, winietki oraz zawieszki na alkohol można stworzyć w oparciu o własny projekt, a następnie wydrukować. Zachowanie spójności w tych elementach dekoracyjnych sprawi, że całość będzie wyglądała estetycznie i na pewno zapadnie wszystkim gościom w pamięć.

 

Jak zamówić zaproszenia własnego projektu?

Wystarczy że wejdziesz na stronę kolekcji Własny projekt a następnie na podstronę z produktem, który chcesz zamówić. Umieszczone są tam szablony, w których po pobraniu możesz umieścić własną grafikę. Następnie załącz plik z własnym projektem (jeśli plików jest kilka to prosimy o spakowanie ich do pojedynczego pliku zip lub rar) do zamówienia. Nasz dział graficzny sprawdzi czy z plikiem wszystko jest ok.

Przed zamówieniem większej ilości zaproszeń własnego projektu zachęcamy do zamówienia wydruku próbnego aby przekonać się jak wydruk wygląda "na żywo".

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy :)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl