Pudełko na ciasto weselne - czy się przydaje? Jak je zaprojektować? 0
Pudełka na ciasto

Pudełko na ciasto weselne – czy rzeczywiście się przydaje?

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej osoby, która się na niego zdecyduje. Miesiące przygotowań i planów służą temu, żeby ta uroczystość była piękna nie tylko dla przyszłej pary młodej, ale przede wszystkim dla gości. To również oni będą wspominać wesele, więc warto zadbać o każdy szczegół. Wiele osób jest zdania, że jednymi z najważniejszych czynników, mających wpływ na udaną zabawę są: dobra muzyka oraz pyszne jedzenie. O to wszystko musi zatroszczyć się przyszła para młoda, żeby zadowolić wszystkich gości.

Opakowanie na ciasto kolekcja Fioletowe sukulenty | Moje zaproszenia

Na każdym weselu oprócz tradycyjnych posiłków nie może również zabraknąć słodyczy i ciast. Cukiernie oraz restauracje prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach na stworzenie słodkości, które będą zachwycać nie tylko smakiem, ale również wyglądem. Rozmaite ciasta, babeczki i słodycze to nieodłączna część każdego wesela, jednak zazwyczaj zdarza się, że para młoda zamawia ich zbyt wiele. Nic zatem dziwnego, że pod koniec wesela niezbędne mogą okazać opakowania na ciasta weselne, które wydawane będą gościom na zakończenie przyjęcia. To bardzo miły gest nie tylko dla najmłodszych, ale każdej osoby na uroczystości.

Bardzo ważnym elementem każdego wesela jest oczywiście tort, który zazwyczaj jest okazały i wielopiętrowy. Stanowi niewątpliwą atrakcję, jednak również trudno jest go zjeść w trakcie uroczystości :) Przydatne więc mogą okazać się kartonowe pudełka na ciasto, w które można zapakować pozostałą część tortu i zabrać ze sobą, chociażby na poprawiny.


Pudełko na ciasto weselne kolekcja Za rączkę | Moje zaproszenia

Ozdobne pudełka na ciasto weselne dla gości – własny projekt

Wiele przyszłych par młodych poświęca dużo czasu na przygotowaniach ślubnych, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dotyczy to nie tylko wyboru sali, ale przede wszystkim dekoracji ślubnych. Te zaczynają się już od wyboru motywu przewodniego, kolorów oraz wszystkich dodatków, które pojawią się na samym weselu. Bardzo estetycznie wygląda, gdy wszystko utrzymane jest w jednej tonacji oraz stylu, zaczynając od zaproszeń ślubnych poprzez wybór kwiatów, a kończąc na dekoracjach stołu. Obecnie nawet pojemniki na ciasto weselne mogą zostać utrzymane w stylu wszystkich pozostałych elementów. Dzięki temu każdy gość, który dostanie zapakowane ciasto w taki sposób na pewno będzie miło wspominał całą uroczystość. Można kupić gotowe pudełka kartonowe na ciasto weselne w dostępnym wzorze lub zamówić takie według własnego projektu. Aktualnie dostępnych mamy ponad 40 wzorów pudełek.

Bardzo popularne jest również umieszczanie na nich tekstu podziękowań dla gości, co stanowi świetne pożegnanie dla wszystkich wychodzących z wesela. Możesz wybrać tekst z naszej bazy wierszyków lub przesłać nam własny tekst a my umieścimy go na wybranym przez Ciebie wzorze. Dodatkowo możesz wybrać czcionkę, którą nadrukujemy napisy. W ten sposób możesz w pełni spersonalizować pudełka na słodkości. Dzięki temu weselnicy na pewno będą słodko wspominać Twoją uroczystość :) Eleganckie i estetyczne pudełko na ciasto weselne ze słodkościami w środku, będzie stanowić świetny upominek dla każdego, tuż po zakończonej zabawie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl