Wkładki do zaproszeń ślubnych 0
Wkładki do zaproszeń ślubnych

Dlaczego warto kupić wkładki do zaproszeń weselnych?

Elegancka sala weselna, pieczołowicie wybrany zespół muzyczny i fotograf, piękna suknia ślubna – każdy drobiazg to kolejny krok ku organizacji ślubu marzeń, który stanie się pięknym wspomnieniem na całe życie. Ślub wymaga wyjątkowej oprawy, dopracowanej w każdym szczególe, dopasowanej do Waszego temperamentu i wyobrażeń o idealnej uroczystości.

Jednym z ważnych elementów są zaproszenia ślubne. To one trafią do Gości jeszcze na długo przed imprezą weselną i wpłyną na pierwsze wrażenie. Chcecie, aby zaproszenia były nie tylko eleganckie, ale i pozwoliły przekazać Gościom praktyczne informacje? Dobierzcie do zaproszeń specjalną wkładkę. Taki kunsztownie wykonany bilecik to doskonały sposób, aby subtelnie podzielić się każdą informacją.

Wkładka do zaproszenia – zadbaj o komfort Gości

Wkładki do zaproszeń ślubnych - przykładowe wzory - moje-zaproszenia

Na zaproszeniu umieszcza się zwykle dane Państwa Młodych, termin, godzinę i miejsce uroczystości (zaślubin w kościele lub USC i zabawy weselnej), dane zapraszanych Gości. Często trafiają tutaj również wierszyki czy sentencje wybrane przez nowożeńców, którzy chcą, w ten sposób, podzielić się z zapraszanymi swoją radością. Wkładka do zaproszenia da Wam zaś możliwość dyskretnego przekazania Gościom bardziej szczegółowych informacji (np. skierowanych tylko do danej osoby czy praktycznych wskazówek na temat wesela).

Na gustownym bileciku, który wkłada się do zaproszenia ślubnego, można umieścić zaproszenie na poprawiny (wiele Par Młodych zaprasza na nie jedynie najbliższą rodzinę i serdecznych przyjaciół). Na takiej wkładce można również podpowiedzieć osobom przyjeżdżającym z daleka, jak dojechać do kościoła  i miejsca, gdzie odbędzie się sala weselna. Taka prosta informacja dla wielu Gości, którzy nie znają okolicy, będzie dużym ułatwieniem i pokaże, że Młoda Para dokłada wszelkich starań i troszczy się o osoby towarzyszące jej w tym ważnym dniu. Na bileciku możemy przekazać informację, że dla danej osoby zarezerwowaliśmy nocleg (np. w hotelu, w którym odbywa się wesele).

Taktownie poproś o potwierdzenie przybycia

Większość organizatorów wesel pobiera obecnie opłaty uzależnione od liczby zaproszonych gości (za tzw. „talerzyk”), dlatego nowożeńcom zależy, aby wcześniej wiedzieć, kto rzeczywiście przyjedzie na wesele. Wkładka do zaproszenia ślubnego pozwala, w taktowny sposób, zachęcić do potwierdzenia przybycia. W ten sposób Młoda Para może poprosić zapraszanych Gości o poinformowanie (np. poprzez wiadomość SMS, telefonicznie czy odsyłając bilecik z informacją), czy będą jej towarzyszyć podczas uroczystości. Osoby, które z jakichś powodów nie będą mogły uczestniczyć w zabawie weselnej, na pewno odpowiedzą na prośbę, a organizatorzy unikną niepotrzebnej opłaty w restauracji czy sali weselnej.

Zamieść inne prośby do Gości

Wkładki do zaproszeń ślubnych - rebusy weselne - moje-zaproszenia

Bileciki do zaproszeń ślubnych możecie wykorzystać również do tego, aby poprosić weselników o zamianę kwiatów na inne drobiazgi. W miejsce wiązanek wolicie kupony lotto i zdrapki, które być może przyniosą Wam wielką wygraną na nowej drodze życia? A może chcecie podzielić się swoją radością z Domem Dziecka lub schroniskiem dla zwierząt? Na wkładkach możecie poprosić Gości o zastąpienie kwiatów kuponami, zabawkami, maskotkami, słodyczami czy suchą karmą dla psów i kotów. Coraz częściej Pary Młode proszą również o zastąpienie prezentów gotówką. Gdy takie prośby będę subtelne lub wypowiedziane lekko humorystycznie (np. w postaci śmiesznego wierszyka), na pewno spotkają się ze zrozumieniem.

Wykorzystaj wkładki według własnych pomysłów

Wkładki do zaproszeń ślubnych mogą pełnić funkcję dodatkowej dekoracji. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór bilecików w różnym stylu, które posiadają grafikę dopasowaną do zaproszeń z tej samej kolekcji. Ozdobione kwiatami i innymi motywami florystycznymi, pięknymi stroikami, sercami, strojnymi wzorami w stylu glamour lub barokowym, wysmakowanymi elementami w klimacie art deco czy inną grafiką staną się doskonałym uzupełnieniem do wybranego zaproszenia.

Możecie skonfigurować bilecik według indywidualnych potrzeb, dobrać rodzaje czcionek czy dołączyć własne wierszyki, sentencje, cytaty z ulubionej piosenki, komedii romantycznej bądź literatury. Taka wkładka będzie doskonałą pamiątką dla najbliższych (np. rodziców, dziadków, rodzeństwa).

Sprawdź wszystkie nasze wzory 👉 Wkładek do zaproszeń ślubnych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl