Wierszyki weselne

Wierszyki ślubne

Zapewne, jak każda Młoda Para, chcecie, aby dzień Waszego ślubu był wyjątkowy i zapadł gościom na długo w pamięci. Przy aktualnej, bogatej ofercie rynku branży ślubnej praktycznie każde Wasze marzenie można spełnić. Nie zawsze jednak trzeba wynajmować limuzynę i orkiestrę, aby ten dzień był niezwykły, a jego oprawa bajeczna. Należy zacząć od zaproszeń, gdyż jest to bardzo ważny element całej ceremonii. Warto skupić się nie tylko na ich wyglądzie oraz estetyce, ale przede wszystkim na treści. Coraz częściej Młode Pary decydują się na rozwiązanie personalizacji, bowiem gwarantuje, że zaproszenia ślubne będą w całości takie, jak każdy sobie wymarzył.

Propozycja wierszyków weselnych do zaproszeń ślubnych

5 wierszyków o prezentach do wyboru.

Wierszyk o prezentach do wyboru:

wierszyk nr 1
wierszyk nr 2
wierszyk nr 3
wierszyk nr 4
wierszyk nr 5

Treść wierszyka nr 1:

Treść wierszyka nr 1 | Moje Zaproszenia

Treść wierszyka nr 2:

Treść wierszyka nr 2 | Moje Zaproszenia

Treść wierszyka nr 3:

Treść wierszyka nr 3 | Moje Zaproszenia

Treść wierszyka nr 4:

Treść wierszyka nr 4 | Moje Zaproszenia

Treść wierszyka nr 5:

Treść wierszyka nr 5 | Moje Zaproszenia

 

Wierszyki można użyć we wszystkich projektach zaproszeń dostępnych na stronie internetowej moje-zaproszenia.pl. Wystarczy wybrać nr wierszyka w opcji wyboru dla "Wierszyk o prezentach".

przykład

 

Jak wybrać treść wierszyka o prezentach do zaproszenia ślubnego | Moje Zaproszenia

 

Własna treść wierszyka

Jeśli chcesz umieścić własny wierszyk o prezentach w zaproszeniach wystarczy że wybierzesz "treść własna" w opcji wyboru dla "Wierszyk o prezentach".

przykład

 

Własna treść wierszyka o prezentach do zaproszeń ślubnych | Moje Zaproszenia

 

 

Następnie należy pobrać plik z danymi do zamówienia, wpisać w nim własną wierszyka i dołączyć plik do zamówienia.

przykład

 

Jak dodać własny wierszyk do zaproszenia ślubnego | Moje Zaproszenia

 

 

Plik z danymi do zamówienia zaproszeń możesz pobrać tutaj lub na każdej stronie z zaproszeniem ślubnym w dziale "Dane do zamówienia".

Plik należy pobrać na własne urządzenie, wpisać własne dane, zapisać i dodać do zamówienia.

Plik jest w formacie word. Możesz go otworzyć i edytować za pomocą np. Microsoft Word, Libre Office, Open Office, Windowsowego Wordpada i innych.

Co powinno znaleźć się w wierszyku na zaproszeniu?

Wesołe i zabawne wierszyki weselne to pomysłowa alternatywa dla klasycznych, poważnych treści. Potrafią nie tylko sprawić uśmiech gościom weselnym, ale w humorystyczny sposób przekazać każdą informację. W formie wiersza na zaproszeniu ślubnym można wskazać datę, miejsce i godzinę ceremonii. Rymowana forma tekstu sprawdzi się również jako wskazówka pod względem preferowanych prezentów - zwłaszcza jeśli przyszła Para Młoda nieco krępuje się poinformować gości, że zbierają fundusze na remont własnego mieszkania czy wymarzoną podróż poślubną.

Luźna forma treści na zaproszeniach ślubnych

Śmieszne i humorystyczne wierszyki to dobry pomysł, jeśli przyszła Młoda Para podchodzi do życia z pewnym dystansem i uśmiechem. Wiersze na zaproszenia ślubne z całą pewnością bez obaw można wybrać w przypadku, gdy kierowane są do bliskich osób i przyjaciół - wówczas w takich konotacjach bez obaw możemy pozwolić sobie na nieco więcej luzu. Goście, z którymi łączą nas bliskie relacje, absolutnie nie powinni czuć się urażeni zastosowaną formą, a wręcz przeciwnie - w większości zapewne ucieszą się ze swobody wypowiedzi, która jest swoistą zapowiedzią dobrej, weselnej zabawy do białego rana.

Pełna personalizacja zaproszeń

Jeśli klasyczna forma zaproszeń ślubnych nie do końca Wam odpowiada, wierszyki weselne okażą się dobrym rozwiązaniem. Oprócz gotowych tekstów możecie pokusić się o samodzielną twórczość - wówczas macie pełną gwarancję oryginalności, a zaproszonym gościom tak niecodzienne zaproszenia zapewne na długo zapadną w pamięci. Gdy jednak rym nie jest Waszą mocną stroną, śmiało możecie skorzystać z podpowiedzi i wzorów wierszyków weselnych, które proponujemy. Możecie wybrać jeden z pięciu najbardziej popularnych wierszy na zaproszenia ślubne, jak również wgrać własną treść, którą umieścimy na wybranych przez Was kartach.

Warto dodać, że jeśli zdecydujecie się na taką wesołą formę zapowiedzi Waszego ślubu, dobrze, aby wesoły i nieco humorystyczny ton gościł również na pozostałych elementach weselnych - menu, winietkach na alkohol czy chociażby księdze życzeń. Pełna personalizacja wszystkich detali sprawi, że zaproszeni przez Was goście poczują się swobodnie w każdym momencie Waszego wesela.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl