Rebusy weselne

Rebusy weselne

Każda Młoda Para chce, aby ślub był wyjątkowy w każdym aspekcie - od pięknej, oryginalnej sukni, przez romantyczny wystrój sali i pierwszy taniec, na zaproszeniach ślubnych kończąc. Rynek ślubny jest na tyle szeroki, że łatwo dostać zawrotu głowy od możliwości wyboru każdego z elementów. Nie trzeba jednak wynajmować limuzyny, czy decydować się na parę białych gołębi, aby uczynić dzień Waszego ślubu niezapomnianym.

12 Rebusów weselnych do wyboru:

A może rebus o prezentach zamiast wierszyka w zaproszeniu ślubnym?

rebusy weselne 1 - 5 do zaproszeń | Moje Zaproszenia
rebusy weselne 6 - 10 do zaproszeń | Moje Zaproszenia

Rebusy najczęściej używane są w zaproszeniach ślubnych lub wkładkach do zaproszeń.

Chcesz użyć innych ustawień w rebusie?
W wiadomości do zamówienia prosimy wpisać jak mamy zmienić rebus żeby był odpowiedni dla Ciebie.

 

Rebusy można użyć we wszystkich projektach zaproszeń oraz wkładek do zaproszeń dostępnych na stronie internetowej moje-zaproszenia.pl. Wystarczy wybrać nr rebusa w opcji wyboru dla "Rebus weselny".

przykład

 

Jak wybrać rebus o prezentach do zaproszenia ślubnego | Moje Zaproszenia

Rebus weselny w zaproszeniu Niebieska porcelanka | Moje Zaproszenia

Rebus weselny w zaproszeniu ślubnym z kolekcji niebieska porcelanka.

Humorystyczna forma - rebusy weselne

Zaproszenia ślubne są bardzo ważne, ponieważ wprowadzają gości w klimat i nastrój Waszego ślubu jeszcze na długo przed jego finałem. Warto zatem zadbać, żeby karty ślubne nie były nudne i schematyczne - z całą pewnością ich personalizacja sprawi, że będą oryginalne, wywołają zachwyt wśród obdarowanych. To popularna, bardzo chętnie wybierana w ostatnich sezonach opcja. Młode Pary decydują się na nią, ponieważ chcą, aby dzień ich ślubu był dopracowany w każdym detalu. Dość często stawiają na rebus weselny umieszczany w zaproszeniach ślubnych. To świetne rozwiązanie dla tych par, które świadomie rezygnują z tradycyjnych wierszyków umieszczanych na zaproszeniach, sugerujących, co Młoda Para chciałaby otrzymać od gości w podarku. Rebus oprócz tego, że w humorystyczny sposób to przekazuje, dodatkowo angażuje gości do pierwszej zabawy. Należy rozszyfrować zagadkę, aby dowiedzieć się, co Para Młoda chce przekazać. Taka forma z pewnością zapadnie gościom w pamięć.

Co przekazuje rebus weselny?

Coraz częściej Młode Pary zwracają się z subtelną prośbą o kupno wina lub losów na loterię zamiast kwiatów. Wolą, aby zamiast ślubnego prezentu w postaci sprzętów czy gadżetów goście włożyli do koperty gotówkę. Taka prośba wypowiedziana wprost zazwyczaj spotkałaby się ze skrępowaniem nie tylko przyszłej Pary Młodej, ale również zaproszonych osób. Tymczasem forma rebusu weselnego zdecydowanie ułatwi narzeczonym przekazanie takiej treści. Jeśli chcecie swoich gości poprosić o prezent w postaci gotówki, którą zapewne przeznaczycie na podróż poślubną czy umeblowanie swojego pierwszego, wspólnego mieszkania, warto postawić na weselny rebus. Dzięki zabawnym ikonom można dowiedzieć się, co chciałaby otrzymać Para Młoda. W rebusach pojawiają się grafiki kwiatów czy pudełka z prezentem jako tradycyjne prezenty ślubne, jednak zazwyczaj są one przekreślane bądź graficzna strzałka odsyła do innej ikony - koperty, banknotów lub monet. Wszystkie te ikonki mają w zabawny, subtelny i zupełnie nienachlany sposób jasno zobrazować zaproszonym gościom, na jaki prezent liczy Para Młoda.

Niestandardowe rozwiązanie

Rebus weselny jest idealnym rozwiązaniem, jeśli nie chcemy klasycznie podejść do tematu zaproszeń ślubnych. To dobry wybór dla Par, które z dystansem i humorem podchodzą do życia i w żaden sposób nie chciałaby urazić swoich gości. Z całą pewnością taka zabawna forma prośby spotka się nie tylko z uśmiechem, ale i z aprobatą gości. Bez obaw przekażą prezent w pożądanej postaci, wiedząc, że Para Nowożeńców się ucieszy.

 
 

Etapy zamówienia:
Jak złożyć zamówienie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl