Sentencje ślubne

Sentencje ślubne

W tym wyjątkowym dla Was dniu z całą pewnością liczy się każdy szczegół. Stają się bardzo ważne w całym procesie przygotowania ślubu i wesela, ponieważ często decydują o zachwycie gości i powodzeniu uroczystości. Nie da się ukryć, że zaproszenia są jednym z najważniejszych elementów, zapowiadają bowiem tę ważną ceremonię i wprowadzają gości w wyjątkową, uroczystą atmosferę, poniekąd zdradzając też motyw przewodni czy aranżacyjny ceremonii. Warto pomyśleć nad ich wyborem dużo wcześniej, a także przemyśleć szczegółowo wszystkie ich detale.

Propozycja tekstów z sentencjami do zaproszeń ślubnych

5 sentencji do wyboru.

Sentencja / cytat do wyboru:

cytat nr 1
cytat nr 2
cytat nr 3
cytat nr 4
cytat nr 5

Treść sentencji / cytatu nr 1:

Treść sentencji nr 1 | Moje Zaproszenia

Treść sentencji / cytatu nr 2:

Treść sentencji nr 2 | Moje Zaproszenia

Treść sentencji / cytatu nr 3:

Treść sentencji nr 3 | Moje Zaproszenia

Treść sentencji / cytatu nr 4:

Treść sentencji nr 4 | Moje Zaproszenia

Treść sentencji / cytatu nr 5:

Treść sentencji nr 5 | Moje Zaproszenia

 

Sentencje można użyć we wszystkich projektach zaproszeń dostępnych na stronie internetowej moje-zaproszenia.pl. Wystarczy wybrać nr sentencji w opcji wyboru dla "Sentencja / cytat".

przykład

 

Jak wybrać treść sentencji do zaproszenia ślubnego | Moje Zaproszenia

 

Własna treść sentencji

Jeśli chcesz umieścić własną sentencję lub cytat w zaproszeniach wystarczy że wybierzesz "treść własna" w opcji wyboru dla "Sentencja / cytat".

przykład

 

Własna treść sentencji ślubnej | Moje Zaproszenia

 

 

Następnie należy pobrać plik z danymi do zamówienia, wpisać w nim własną sentencję lub cytat i dołączyć plik do zamówienia.

przykład

 

Jak dodać własną sentencję do zaproszenia ślubnego | Moje Zaproszenia

 

 

Plik z danymi do zamówienia zaproszeń możesz pobrać tutaj lub na każdej stronie z zaproszeniem ślubnym w dziale "Dane do zamówienia".

Plik należy pobrać na własne urządzenie, wpisać własne dane, zapisać i dodać do zamówienia.

Plik jest w formacie word. Możesz go otworzyć i edytować za pomocą np. Microsoft Word, Libre Office, Open Office, Windowsowego Wordpada i innych.

Co obrazują sentencje na zaproszeniach ślubnych?

Dobrym rozwiązaniem jest personalizacja zaproszeń ślubnych. Dlaczego? Przede wszystkim możecie wówczas w pełni dopasować je do siebie - częściowo wyglądem, jak i treścią. Jednym z kluczowych elementów są sentencje i cytaty do zaproszeń ślubnych. To właśnie one niejako wprowadzają w klimat tego wyjątkowego dnia. Sentencje umieszczane są zazwyczaj przed tekstem informacyjnym, mogą być krótkie, ale równie dobrze mogą być nieco dłuższym fragmentem wiersza. Wszystko bowiem zależy wyłącznie od pomysłu i wrażliwości przyszłej Pary Młodej. Sentencje do zaproszeń ślubnych powinny zostać wybrane w sposób przemyślany. Często jest tak, że odzwierciedlają historię Pary Młodej, ważne dla nich wartości, czy są zarysem pewnych, istotnych dla niej wydarzeń. Sentencje stanowią swoiste preludium ceremonii - najczęściej ukazują gościom, jak silna i szczera jest ich miłość, albo też jak bardzo zakochani nie mogą doczekać się początku wspólnej drogi życiowej.

Popularne cytaty do zaproszeń ślubnych

Jednymi z najchętniej wybieranych cytatów do zaproszeń ślubnych są słowa znanych poetów i pisarzy. Ulubionym cytatem Młodych Par jest autora Małego Księcia, Antoine’a de Saint Exupery’ego: Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, ale patrzeć razem w tym samym kierunku. Ta sentencja w subtelny i romantyczny sposób oddaje to, co w małżeństwie jest najważniejsze - wspólna przyszłość, kroczenie przez życie ramię w ramię z ukochaną osobą u boku. Równie często narzeczeni wybierają słowa papieża świętego Jana Pawła II jako cytat do zaproszeń ślubnych: Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno. Odtąd jedno, choć nadal dwoje. Słowa papieża Polaka idealnie wpisują się w klimat ślubów kościelnych, bez wątpienia przyświecają wielu Młodym Parom i z racji autorytetu autora nadają niezwykle ważnej rangi duchowej tej wyjątkowej uroczystości.

Nie da się ukryć, że możliwości wyboru cytatu na zaproszenia ślubne jest mnóstwo. Młodzi zazwyczaj wybierają sentencję opisującą ich wzajemną miłość, zaświadcza, że świadomie chcą przejść razem przez życie i to gorące uczucie nie jest zwykłe, przelotne, lecz prawdziwe i trwałe. Miłość zakochanych ma różne oblicza, rozmaitą intensywność - zawsze jednak dobrze dobrany cytat do zaproszeń ślubnych z całą pewnością będzie nie tylko rozczulał czytających, ale i wprowadzał gości w romantyczny nastrój dnia Waszego ślubu.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl