Treść zaproszeń2

Treść zaproszeń ślubnych

Zaproszenia ślubne to pierwszy element zapowiadający najważniejszy dla Was dzień. Oczywistym jest, że chcecie, aby były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Warto przemyśleć nie tylko ich wygląd, ale również wszystkie detale - czcionkę, rozmiar karty, a przede wszystkim treść zaproszenia. Jej zadaniem jest podanie najważniejszych informacji gościom - daty, godziny oraz miejsca ślubu, przyjęcia weselnego. W treści zawiera się także prośba o potwierdzenie przybycia. Powinna być zatem napisana z wyrazem szacunku i zapowiedzią dobrej zabawy. Za pośrednictwem treści zaproszenia ślubnego każdy z wybranych gości powinien poczuć się częścią tego wspaniałego dla Was dnia.

Propozycja tekstów głównych do zaproszeń ślubnych

5 treści zaproszeń do wyboru:

treść nr 1
treść nr 2
treść nr 3
treść nr 4
treść nr 5

Treść zaproszenia nr 1:

Treść zaproszenia nr 1 | www.moje-zaproszenia.pl |

Treść zaproszenia nr 2:

Treść zaproszenia nr 2 | www.moje-zaproszenia.pl |

Treść zaproszenia nr 3:

Treść zaproszenia nr 3 | www.moje-zaproszenia.pl |

Treść zaproszenia nr 4:

Treść zaproszenia nr 4 | www.moje-zaproszenia.pl |

Treść zaproszenia nr 5:

Treść zaproszenia nr 5 | www.moje-zaproszenia.pl |

5 treści zaproszeń do wykorzystania:

treść nr 1
treść nr 2
treść nr 3
treść nr 4
treść nr 5

 

Teksty można użyć we wszystkich projektach zaproszeń dostępnych na stronie internetowej moje-zaproszenia.pl. Wystarczy wybrać nr treści w opcji wyboru dla "Treść zaproszenia".

przykład

 

Jak wybrać treść zaproszenia ślubnego | Moje Zaproszenia

 

Własna treść zaproszenia

Jeśli chcesz umieścić własną treść w zaproszeniach wystarczy że wybierzesz "treść własna" w opcji wyboru dla "Treść zaproszenia".

przykład

 

Własna treść zaproszenia ślubnego | Moje Zaproszenia

 

 

Następnie należy pobrać plik z danymi do zamówienia, wpisać w nim własną treść i dołączyć plik do zamówienia.

przykład

 

Jak dodać własną treść zaproszenia ślubnego | Moje Zaproszenia

 

 

Plik z danymi do zamówienia zaproszeń możesz pobrać tutaj lub na każdej stronie z zaproszeniem ślubnym w dziale "Dane do zamówienia".

Plik należy pobrać na własne urządzenie, wpisać własne dane, zapisać i dodać do zamówienia.

Plik jest w formacie word. Możesz go otworzyć i edytować za pomocą np. Microsoft Word, Libre Office, Open Office, Windowsowego Wordpada i innych.

Zwrot grzecznościowy jest bardzo ważny

Zaproszenia ślubne, a w tym treści zaproszeń, to tylko z pozoru niewielkie detale - w rzeczywistości każda Młoda Para poświęca dużo czasu, żeby wybrać tę idealną. O czym należy pamiętać? Przede wszystkim w tekście powinno znaleźć się nawiązanie do proszonych gości - zwrot Szanownych Państwa jest uniwersalny i możemy zastosować go praktycznie do wszystkich gości - zarówno bliższej, jak i dalszej rodziny, a także przyjaciół czy znajomych z pracy. Jeśli postawimy na personalizację treści, możemy pokusić się o bardziej osobisty zwrot do wybranych, bliskich sobie osób - Kochany Przyjacielu, Najlepsza Przyjaciółko. Jest to coraz częściej wybierane rozwiązanie, gdyż dzięki niemu zaproszona osoba czuje się niezwykle wyjątkowo. Informacja o miejscu - czy to w urzędzie stanu cywilnego, czy w wybranym kościele jest również konieczna. Jeśli Wasz ślub odbywa się w miejscu innym niż miejsce Waszego zamieszkania, warto pomyśleć o kilku drobnych wskazówkach dojazdu, żeby Wasi goście nie musieli błądzić i punktualnie zjawili się w danym miejscu.

Subtelny tekst z prośbą o...

Bardzo częstą praktyką jest, że w zaproszeniach ślubnych Para Młoda umieszcza również dodatkowy tekst, podpowiadający gościom, w którym kierunku powinni iść, myśląc o prezencie. Upominki w postaci różnych gadżetów, sprzętów powoli odchodzą do lamusa, a przyszli małżonkowie coraz częściej proszą gości o gotówkę, której zawartość przeznaczą chociażby na urządzenie swojego pierwszego, wspólnego mieszkania. Taka prośba nie może być oczywiście nachalna i krępująca zaproszonych gości. Coraz częściej przyjmuje postać krótkich, zabawnych wierszyków, będących subtelną sugestią dla gości.

Treść powinna pasować do zaproszenia

Treści zaproszeń ślubnych przyjmują różne formy - od tych najbardziej oficjalnych, do tych, pisanych w nieco luźny sposób, czy nawet w formie wiersza. Ważne jest, żeby treść była dopasowana nie tylko do charakteru Pary Młodej, ale również do samego zaproszenia. Oficjalna forma tekstu dobrze pasuje do klasycznych, białych czy kremowych kart ślubnych - ten wyjątkowy styl samego zaproszenia niejako wymusza podniosły ton treści. Jeśli natomiast zdecydujecie się na zaproszenia w stylu eko czy chociażby z zabawną grafiką ślubną, oficjalna forma treści zaproszenia będzie nieco się kłócić. Nieco luźniejsza forma okaże się zdecydowanie bardziej trafionym rozwiązaniem. Personalizacja zaproszeń ślubnych poprzez wybór odpowiedniego tekstu to idealne rozwiązanie dla wszystkich par, które lubią dbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół - warto pomyśleć o tym rozwiązaniu, jeśli stoicie przed wyborem Waszych zaproszeń.

 
 

Czas realizacji zamówienia:
Jaki jest czas realizacji zamówienia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl