Trwa wczytywanie produktów


Zaproszenia Ślubne - PolneKwiaty|PREMIUM|

Zaproszenia ślubne - Polne Kwiaty | www.moje-zaproszenia.pl

Zaproszenia ślubne - Polne kwiaty |PREMIUM|

Grafika kolekcji przedstawia polne kwiaty w zimnych odcieniach niebieskiego. Imiona pary młodej z datą  ślubu w serduszku wydrukowane zostały na oddzielnym elemencie, dodatkowo zaproszenie ozdobione niebieską wstążką. Główna treść zaproszenia jest drukowana czcionką, która z projektem tworzy kompletną całość, a doskonała jakość druku zapewnia trwałość produktu. Lewa część zaproszenia na której znajduje się wierszyk wydrukowana została na oddzielnym elemencie, który jest wklejony w środek. 

Personalizacja zaproszeń i koperty GRATIS!

 

W kolekcji Polne kwiaty dostępne są wkładki do zaproszeń ślubnych, winietki ślubnezawieszki na alkoholplany i numery stolików weselnych oraz menu weselne.

  

W konfiguracji zaproszenia, dostępne są:

pięć wariantów treści zaproszenia:

pięć wierszyków:

pięć sentencji / cytatów:

 

 

W każdym przypadku jest możliwość dodania własnej treści. Swój tekst należy wysłać w panelu klienta w zakładce wiadomości po dokonaniu zakupu.

Istnieje możliwość wprowadzenie zmian do projektu: zmiany czcionki lub koloru tekstu. Ewentualne uwagi do grafiki prosimy wysłać w informacjach do zamówienia lub mailowo kontakt@moje-zaproszenia.pl

 

Po złożeniu zamówienia i wysłaniu wszystkich danych, w ciągu 2 dni roboczych otrzymają Państwo mailowo projekt do akceptacji lub korekty. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po akceptacji przez Państwa projektu.

 

Przed zakupem prosimy zapoznać się z ETAPAMI ZAMÓWIENIA w menu głównym, oraz z FAQ gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

UWAGA !!
Czas realizacji liczony jest od akceptacji przez Państwa projektu.

Zaproszenia ślubne - Polne Kwiaty | www.moje-zaproszenia.pl

Konfiguracja
Format zaproszenia
Termin realizacji
Dni
Nakład
Produkt jednostkowy
Produkt nakładowy
Kreator online
Wybierz szablon!
Podsumowanie

Zaproszenia Ślubne - PolneKwiaty|PREMIUM|

kwadrat o boku 14 cm x 14 cm;

Zamów w ciągu: : :

Termin realizacji:

Ilość: szt.