Trwa wczytywanie produktów


Wkładka do zaproszeń ślubnych - Śnieżna noc

Wkładki do zaproszeń śłubnych Śnieżna noc wykonywane są na wysokiej jakości białym kredowym papierze o wykończeniu matowym. Grafika dopasowana do pozostałych produktów z danej kolekcji. 

 

Na wkładce umieścić można:

jeden z pięciu wierszyków:

jedną z pięciu sentencji / cytatów:

 

lub wpisać dowolną treść.

 

Dodatkową opcją jest możliwość wstawienia informacji dotyczących powierdzenia przybycia.

 

Wybierając własny tekst, treść należy wysłać w panelu klienta w zakładce wiadomości po dokonaniu zakupu lub wysłać tekst e-mailem na adres kontakt@moje-zaproszenia.pl (w tytule wiadomości prosimy o podanie numeru zamówienia). 

 

Wymiary wkładek do zaproszeń ślubnych dostępne są w formatach dopasowanych do zaproszeń (wkładka jest nieznacznie mniejsza od zaproszenia, tak żeby zmieściła się w środku zaproszenia):

  • kwadrat - dopasowane do zaproszeń kwadratowych 
    cena: 0,79 zł/szt

 

W kolekcji Śnieżna noc dostępne są zaproszenia ślubne, winietki ślubne, zawieszki na alkoholnumery na stoliki weselne i plany stolików weselnych oraz menu weselne.

 

 

Istnieje możliwość wprowadzenie zmian do projektu: zmiany czcionki lub koloru tekstu. Ewentualne uwagi do grafiki prosimy wysłać w informacjach do zamówienia lub mailowo kontakt@moje-zaproszenia.pl

 

Po złożeniu zamówienia i wysłaniu wszystkich danych, w ciągu 2 dni roboczych otrzymają Państwo mailowo projekt do akceptacji lub korekty. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po akceptacji przez Państwa projektu.

 

Przed zakupem prosimy zapoznać się z ETAPAMI ZAMÓWIENIA w menu głównym, oraz z FAQ gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

UWAGA !!
Czas realizacji liczony jest od akceptacji przez Państwa projektu.

Konfiguracja
Format wkładki
Termin realizacji
Dni
Nakład
Produkt jednostkowy
Produkt nakładowy
Kreator online
Wybierz szablon!
Podsumowanie

Wkładka do zaproszeń ślubnych - Śnieżna noc

Kwadrat o boku 14 cm;

Zamów w ciągu: : :

Termin realizacji:

Ilość: szt.