Trwa wczytywanie produktów


Winietki ślubne - Różowe serca

Winietki ślubne Różowe serca wykonywane są na wysokiej jakości białym kredowym papierze o matowym wykończeniu.


Na przedniej stronie znajduje się miejsce na imię i nazwisko naszego gościa, zaś tył winietek ślubnych przedstawia różowy wzór z serc.

 

Personalizacja winietek ślubnych GRATIS!

 

Dobrana do projektu czcionka świetnie współgra z kompozycją i nadaje winietkom ślubnym eleganckiego wyglądu. Dzięki dbałości o najmniejszy szczegół, winietki są nie tylko praktycznym dodatkiem, ale i niezwykłą ozdobą stołu.

 

Wymiary po złożeniu 9 cm x 5cm, po rozłożeniu 9 cm x 10 cm.

 

W kolekcji dostępne są również zaproszenia ślubne, wkładki do zaproszeń ślubnychzawieszki na alkoholplan i numery stolików weselnych oraz menu weselne.

 

W każdym przypadku jest możliwość dodania własnej treści. Swój tekst należy wysłać w panelu klienta w zakładce wiadomości po dokonaniu zakupu.

Istnieje możliwość wprowadzenie zmian do projektu: zmiany czcionki lub koloru tekstu. Ewentualne uwagi do grafiki prosimy wysłać w informacjach do zamówienia lub mailowo kontakt@moje-zaproszenia.pl

 

Po złożeniu zamówienia i wysłaniu wszystkich danych, w ciągu 2 dni roboczych otrzymają Państwo mailowo projekt do akceptacji lub korekty. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po akceptacji przez Państwa projektu.

 

Przed zakupem prosimy zapoznać się z ETAPAMI ZAMÓWIENIA w menu głównym, oraz z FAQ gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

UWAGA !!
Czas realizacji liczony jest od akceptacji przez Państwa projektu.

 

Konfiguracja
Personalizacja
Termin realizacji
Dni
Nakład
Produkt jednostkowy
Produkt nakładowy
Kreator online
Wybierz szablon!
Podsumowanie

Winietki ślubne - Różowe serca

nie, dziękuję;

Zamów w ciągu: : :

Termin realizacji:

Ilość: szt.