Trwa wczytywanie produktów


Plan stolików weselnych - Rajski bukiet

Plan stolików weselnych Rajski bukiet wykonywany jest na wysokiej jakości białym plakatowym papierze.

Grafika dopasowana do pozostałych produktów z wybranej kolekcji.

Plan może być oddzielnym rozwiązaniem na rozmieszczenie gości lub uzupełnieniem do winietek. Winietki wskazują gościom konkretne miejsce, które zostało przygotowane specjalnie dla nich, plan przestawia miejsce na sali w którym powinni szukać swojego miejsca przy stoliku weselnym. Dodatkowo do planu sali polecamy tabliczki z numerami stolików weselnych, dostępnych na stronie.

 

Wymiary planów stolików weselnych:

  • mały 50 cm x 70 cm
    cena: 55 zł (koszt zawiera przesyłkę kurierem)


  • duży 70 cm x 100 cm 
    cena: 65 zł (koszt zawiera przesyłkę kurierem)

 

W kolekcji Rajski bukiet dostępne są zaproszenia ślubnewkładki do zaproszeń ślubnych, winietki ślubne, zawieszki na alkoholnumery na stoliki weselne , menu weselne oraz księgę gości weselnych.

  

 

Cena planu stolików weselnych zawiera personalizacje i koszt dostawy kurierem. Plan stolików weselnych jest wysyłany zwinięty w rulon w grubej tekturowej tubie. Plan wysyłany jest bez ramy.

  

W każdym przypadku jest możliwość dodania własnej treści. Swój tekst należy wysłać w panelu klienta w zakładce wiadomości po dokonaniu zakupu.

Istnieje możliwość wprowadzenie zmian do projektu: zmiany czcionki lub koloru tekstu. Ewentualne uwagi do grafiki prosimy wysłać w informacjach do zamówienia lub mailowo kontakt@moje-zaproszenia.pl

 

Po złożeniu zamówienia i wysłaniu wszystkich danych, w ciągu 2 dni roboczych otrzymają Państwo mailowo projekt do akceptacji lub korekty. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po akceptacji przez Państwa projektu.

 

Przed zakupem prosimy zapoznać się z ETAPAMI ZAMÓWIENIA w menu głównym, oraz z FAQ gdzie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

UWAGA !!
Czas realizacji liczony jest od akceptacji przez Państwa projektu.

Konfiguracja
Rozmiar planu
Termin realizacji
Dni
Nakład
Produkt jednostkowy
Produkt nakładowy
Kreator online
Wybierz szablon!
Podsumowanie

Plan stolików weselnych - Rajski bukiet

duży 70 cm x 100 cm;

Zamów w ciągu: : :

Termin realizacji:

Ilość: szt.